O tianDe

Získejte výhody TianDe - sleva tianDe - registrace tianDe

Je mi velkou ctí přivítat každého člověka, který chce tuto úžasnou kosmetiku TianDe šířit dál, prodávat její výrobky nebo jen nakupovat tianDe pro svoji osobní potřebu za VIP ceny.

Sleva tianDe - registrace tiande - jak to funguje?

Hodně časté dotazy jsou, jak je to vlastně se slevou tianDe? V tomto článku uvádím základní informace o tianDe. Pokud budete mít nějaký dotaz, neváhejte se se mnou spojit... Kontakty jsou na konci článku.

Na základě Vašich osobních údajů, které zadám do formuláře, vygenerujeme Vaše ID TianDe (identifikační číslo, registrační číslo tianDe). Tím získáte možnost nákupu kosmetiky tianDe se slevou, dárkové programy, slevy a nebo dokonce provize.

Jaká je vlastně výše slevy u tianDe?
Všichni získávají slevu více, jak 1/3 (více, jak 30%) do budoucna bez ohledu na výšku objednávky tím, že v první své objednávce v historii převýší částku nákupu nad 700Kč. Dosažením částky 700Kč (20 bodů) se Vám automaticky aktivuje sleva 1/3 - více, jak 30% - (marže 52%).

Jen u  této první objednávky v historii je 700Kč je bez slevy, zbytek objednávky již se slevou. Druhá a další objednávka v budoucnu je již celá o 1/3 levněji, byť by byla za 100Kč.

Sleva TianDe, registrace TianDe, TianDe katalog

Každý výrobek je za určitou částku, ale také za určitý počet bodů (body vidíte na eshopech tianDe).

Dle počtu bodů pak dostáváte buď dárky nebo bonusové slevy či dokonce provize tianDe.

Pokud máte zájem o více informací a podrobností ohledně tianDe - neváhejte mne kontaktovat, budu se Vám ráda věnovat.

Klidně mi napište na email nebo facebook, kdy pošlete Vaše telefonní číslo, já se s Vámi spojím a odpovím Vám na všechny Vaše dotazy NEBO ROVNOU ZAVOLEJTE. Pokud nebudu moci Váš telefonní hovor přijmout, pošlete SMS. Zavolám zpět hned, jakmile to bude možné.Kontaktovat mne můžete:

Jana Ďurčovová, tel. 775 966 595
Facebook Jana Ďurčovová
Facebook TianDe - vše pro zdraví a krásu
Facebook TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum
☘ TianDe info ☘ O tianDe

FAQ