Proč TianDe

Kosmetika TianDe je kosmetika vyvinuta dle receptur tradiční čínské medicíny, zpracována moderními technologiemi tak, aby bylo její použití snadné i v dnešní moderní, uspěchané době.

Ideální pro ženy a muže, kteří chtějí pečovat nejen o svůj vzhled, ale i o své zdraví a zároveň zapadnout do dnešního světa.

 

Produkty této firmy obsahují mnoho tisíci lety osvědčených surovin, které mají prokazatelně pozitivní vliv na náš fyzický i duševní stav.  Patří mezi ně například 300 druhů bylin, ženšen, zázvor, mořská sůl, plody goja, ale také třeba colagen, šnečí enzym, nebo hadí tuk a mnoho dalších. Každý produkt má své speciální složení a složku a je vyvinut tak, aby měl ten správný účinek přesně tam, kde je to zrovna potřeba.

 

Byliny použité v naší kosmetice rostou na loukách v nedotčené přírodě, uprostřed hor a ledovců - v Altaji, které se přezdívá Ruský Tibet. Tradiční recepty čínské a tibetské medicíny, ve kterých se výrobci produktů TianDe inspirovali, neřeší pouze projevy, ale v první řadě příčinu problémů, které vás mohou trápit, ať se jedná o nerovnováhu organismu, oslabenou imunitu, únavu, nebo třeba napětí. Mají blahodárné účinky, které jistě ocení ti, kteří potřebují harmonizovat své tělo a dostat se do té správné kondice.

☘ TianDe info ☘ Proč TianDe

FAQ