Nejnovější články

Domácí lékárna tianDe - co doporučuji

DOMÁCÍ LÉKÁRNA tianDe - Kašel, rýma, horečka, bolesti…při současném počasí nás to velmi často trápí. A jak na tyhle problémy s TianDe?

Co nám nemá chybět v naší domácí lékárně?

V první řadě je to fytogel Slaviton

Speciální gelová konzistence tohoto gelu umožňuje účinným látkám rychle pronikat do hlubších vrstev tkáně a dostat se na postižené místo v krátkém časovém období. Pomáhá nám tímto od bolesti. Pravidelné  používání gelu navozuje pocit lehkosti, odstraňuje otoky, napětí, bolest. Složky ve Slavitonu jako kaštan koňský, heřmánek, tymián a rozmarýn mají silné protizánětlivé účinky, uvolňují otoky sliznic (zlepšují dýchání při rýmě a zánětu průdušek), působí protistresově. Gel se rychle vstřebává a působí od hlavy až k patě. Vyzkoušejte masáž pokožky hlavy Slavitonem.Budete se cítit odpočatě a zároveň plní energie. Při horečce lze namazat plosky nohou (gel chladí).

 

 
Dalším je Ortophyt

Tento gel oproti Slavitonu zahřívá (ale nepálí). Pokud hledáte rychlou úlevu od bolesti přírodní cestou dle tradiční altajské receptury tento masážní gel obsahuje mj. vanillyový éter vypínající receptory bolesti. Pomáhá obnovit kloubní chrupavku, pomáhá se zbavit napětí a bolesti svalů, kloubů, prostředek prevence onemocnění kloubů při sedavém způsobu života, zahřívací gel pro sportovce.

Díky dalším dvěma složkám – extraktu z rozmarýnu a včelímu propolisu – funguje jako přírodní antibiotikum, zastavuje degenerativní změny v kloubech a zlepšuje jejich pohyblivost, stimuluje imunitní systém a zlepšuje mikrocirkulaci krve. Chcete se zbavit ztuhlosti a pocitů chladu? Používejte pravidelně na masáže páteře, ramen, malých i velkých kloubů. Budete překvapeni účinky!

 

Tekutá náplast (krém) by také neměla chybět v domácí lékárničce

Má hřejivý efekt, má silný analgetický a antibakteriální účinek, zlepšuje mikrocirkulaci, ulevuje od artritidy, revma, podporuje obnovu kloubních tkání, působí na otoky, vhodné pro sportovce i lidi se sedavým zaměstnáním.

 

Gel aloe vera s obsahem 98,5% je energetický koktejl pro pokožku

Urychluje hojení ran bez jizev, popálenin, bodnutí hmyzem, popálení. Nanášejte tenkou vrstvu nebo zřeďte vodou. Aloe je přírodní antibiotikum a pomáhá při akné.

 

Bylinné směsi - čaje tianDe - Dary Shambaly

Rostliny pro bylinné čaje řady „Dary Shambaly“ byly sesbírány na Altaji - v jednom z nejčistších míst na planetě. Vysoká účinnost čajů je dána jedinečností místa sběru a technologie zpracování. Všechny receptury vycházejí z filozofie tradiční čínské medicíny – cíleného a synergického kombinování bylin. Každý čaj má svého „císaře“ – bylinu, která určuje záměr působení čaje a další „premiéry“ a „vyslance“ – byliny, které „slouží císaři“ - doplňují a posilují účinky hlavní byliny.

Vyzkoušejte blahodárné účinky našich čajů! Zaujaly Vás barvy nebo symbolika na některém z nich? Věříte, že intuice Vám napoví, co je pro Vás vhodné? Tibetský sběr, ženský čaj s děhelem čínským a tužebníkem, mužský čaj s maralím kořenem nebo čaj s ostropestřcem doporučujeme jako základ všech ozdravných kůr.

 

Perlový pudr tianDe

Víte, že v čínské lékárně si můžete koupit perly na váhu pro domácí užívání? Proč? Perly a perlový prášek jsou tisíciletím ověřené prostředky pro udržení mladosti a zdraví. Díky tianDe máte možnost vyzkoušet si 100 % přírodní produkt, obsahující komplex minerálů a stopových prvků s vysokým obsahem vápníku.

Na co já osobně perlový pudr používám? Na pleť, vlasy, nehty, zuby, na hojení zranění a defektů kůže. Nevěříte? Zázračný elixír z jemně namletých perel posiluje obranyschopnost buněk, aktivuje povadlou, unavenou kůži, zlepšuje její imunitní schopnosti. Stimuluje krevní oběh, podporuje aktivitu buněk, čímž dochází k rychlejším regeneračním procesům. Lze aplikovat jako masku – zklidňuje podráždění, sjednocuje barevný tonus pleti, pomáhá odstranit pigmentové skvrny.

 

Přípravky s mucinem hlemýžďů

Malý ranhojič do kapsy! Díky praktickému 10ml balení s uzávěrem je možné jej mít vždy při sobě. Proč? Hlemýždí mucin obsahuje velké množství aktivních látek s vysoce regeneračními účinky. Zlepšuje mikrocirkulaci krve, aktivuje a čistí lymfatický systém a zklidňuje mnohé kožní problémy. Záděry, drobné ranky, zánětlivá ložiska, podráždění kůže, alergické projevy, ekzémy, lupénka - to jsou jen malé příklady použití. Zklidňující efekt je okamžitý. Při pravidelném použití se i dlouhodobé potíže výrazně zlepšují.

 

Alunit - lékárnička v kabelce

Tento produkt se vejde do každé kabelky a je okamžitě k použití. Díky praktickému víčku, které výrobek chrání, je k dispozici zároveň nádobka pro vytvoření hojivého roztoku.

100% přírodní minerál vulkanického původu se používal již ve starém Egyptě pro antiseptické, antivirové a antibakteriální účinky .Okamžitě zastaví krvácení, zklidňuje podráždění a záněty pokožky. Napomáhá vstřebání modřin. Zklidňuje reakce na bodnutí hmyzem. Už žádné svědivé pupeny po komářím bodnutí!

Je rozpustný ve vodě. Roztok lze použít pro oplachy a výplachy dutiny ústní (podporuje hojení zánětů dásní, paradentózy a aftů), intimních partií, ran a jiných poranění kůže (desinfikuje, stahuje a zrychluje hojení)

 

Fytonáplasti tianDe

Dávná moudrost východu – to je perfektní znalost bylin a jejich účinků na lidské zdraví. Přikládáním bylinných obkladů léčili tibetští mnichové i čínští lékaři mnohé nemoci a neduhy. Bolesti zad, páteře, kloubů, svalů, zubů; bolesti v podbřišku při menzes; bolesti hlavy a krční páteře; zlepšení hojení po zlomeninách a úrazech; vyvedení toxinů z těla; posílení imunity a vitality – to jsou příklady možností použití náplastí tianDe.

Co Vám přinese lepení náplastí na kůži?

- pohodlné použití a okamžitý efekt;

- rychlejší účinek, adresný a neustálý přísun aktivní látky;

- působení na příčiny a důsledky potíží současně;

- možnost terapeutického působení harmonizací akupunkturních bodů a meridiánů;

- zcela „čistý“ přírodní postup bez nepříznivých vedlejších účinků běžných chemických léků.

 

Vložky tianDe Energie života stále k dispozici

Stimulace bylinami přes pánevní dno.

Trápí vás únava a vyčerpanost? Díky unikátní receptuře bylin z panenského Altaje zažijete okamžitý nárůst energie! Tradiční čínská medicína mistrně kombinuje léčivé vlastnosti bylin se záměrem nastolit a udržet rovnováhu organismu.


Vložka a obklad Energie života:

- harmonizuje hormonální systém u mužů i u žen (zvyšuje libido, řeší neplodnost)

obnovuje správnou činnost prostaty

- působí hojivě při hemeroidech

- účinně čistí střevo od toxických odpadů, podporuje správné vylučování

- komplexně řeší všechny oblasti ženského zdraví (PMS, nepravidelnou - menstruaci, záněty, výtoky, endometriózu, mykózy, cysty, myomy)

- zrychluje regeneraci po gynekologických operacích

- při přechodu a po něm působí preventivně proti poklesu dělohy, vysychání sliznic, inkontinenci moči a stoliceNovinky

2020-03-31 Jak na pigmentové skvrny s kosmetikou tianDe, trápí Vás pigmentové skvrny?

Pigmentové skvrny a jak na ně s našimi výrobky od tianDe? Všimla jste si někdy, že se vám na obličeji nebo jinde na těle objevily hnědav

2020-03-31 Kosmetická řada VitaDerm tianDe

Vita Derm je řada, do které jsem se zamilovala při prvním použití. Je určena hlavně pro ženy, které mají suchou, mastnou a citlivou pleť s

2020-03-31 Problematická pleť - akné s tianDe - Master Herb tianDe

Mastná pleť je problém sama o sobě: svým majitelům způsobuje spoustu nepříjemností. Patří sem i nepřirozený lesk, rozšířené póry, i