Vítejte

Ruská kosmetika TianDe je vyráběná podle tradiční čínské medicíny.

Společnost TianDe představuje unikátní kolekci kosmetiky, která je vyráběná tradičními postupy čínské medicíny s využívá nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie.

TianDe kosmetika má nejen rychlý účinek, také zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky, ale dovede stimulovat k činnosti naše vlastní buňky, i když jsou už tzv. "spící"…

Tiande dovede doslova tyto buňky "probudit", aktivovat, aby začly zase "pracovat".

Navíc tím, že obsahuje spoustu velmi účinných přírodních látek, jejichž účinek je vyzkoušen v Tradiční čínské medicíně už po tisíciletí, má energetický náboj…

Tato kosmetika dovede "nabít" pleť i jedince úžasnou energií, a to hned na poprvé a při prvním ošetření pleti.

TianDe využívá jen vysoce kvalitní suroviny – rostliny, které jsou pěstovány v v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, v přírodních podmínkách a jsou vybírány speciálně školenými lidmi. Rostlinky se sbírají v určitých obdobích dle lunárního kalendáře.

Voda, kterou tianDe používá, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria…), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík…).

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

FAQ